Justice League: Adalet Birliği

Film Puanı :

(8.43 Puan / 29 Kişi)

Beklenti Puanı : (9.07 Puan / 13 Kişi)

Yönetmen : Zack Snyder, Joss Whedon

Tür : Aksiyon, Fantastik, Bilimkurgu

Yapım : Yapım bilgisi tanımlanmamış.

Süre :

Vizyon Tarihi : 17 Kasım 2017

Oyuncular : Ben Affleck<br>Gal Gadot<br>Jason Momoa

Film Açıklaması: DC öykü evrenini kapsamlı bir biçimde perdeye yansıtma projesinin en önemli ayaklarından biri olan Justice League, çizgi serideki en önemli kahramanları bir araya getiriyor. Superman'in fedakarlıklarından ilham alan Batman'in insanlığa olan inancı toparlanmıştır. Yeni müttefiki Wonder Woman ile insanlığın kaderi için savaşmaya hazırlardır. Ancak karşılarına çıkan yeni tehditin büyüklüğü karşısında kendilerini süper güçlü bir takım toplamak için çok kısa bir süreleri kalmış bir halde bulurlar. Ancak bu süper kahraman ekibi dünyayı kurtarmak için yeterli olacak mıdır? Batman, Superman, Wonder Woman, Flash ve Aquaman gibi DC evreninin süper "yıldızlarını" bir araya getren filmin yönetmen koltuğunda, çizgi uyarlamalar konusunda uzman kabul edebileceğimiz Zack Snyder oturuyor.


Film seansları


Film Yorumları

  1. E. Gökhan Kayan 2017-11-27 18:52:12

    Haftanın en iyi aksiyon filmi desem az kalır, hatta ayın , hatta bbu mevsimin en iyi aksiyon filmi denilebilir birçok açıdan. ( hoop daha yıl bitmedi yılın filmi diyemiyeceğim). İnanın bu sefer çıtayı yükseltmişler, filmde sizi aşırı yoran CGI yani bilgisayar destekli tasarım yok. Yerinde kararında olmuş, neredeyse çok sırıtmadan yedirmişler filmin içine. Yönetmenler zaten en baba yönetmenlerden bu tür için biçilmiş kaftan , iyide bir ikili oluşturmuşlar. Yani süpermenin uçtuğuna inanıyorsunda öldüğüne niye inanmıyorsun demişti rahmetli nasreddin Hoca Efendi, birde alay edercesine komiklik etmiş, süpermeni toprak bile kabul etmez demişti :P Yeşil, siyah, kırmızı kriptonit aşkına.Film zaten yıldızlar karması ama hepsi çok iyi uyum sağlamış işte asıl meselede bu, uyum var yönetmenlik var usta işi olmaya yakın olmuş serideki en iddialı yapımlar arasına girdi bilem , zirve kimin bilemem ama çıta çok yükseldi. Aksiyon severler değil siema film tutkunlarıda kaçırmasın. Müzikler zaten hep muhteşem yapan bu işin üstadı. Görsellik , oyunculuk ta tamam, olmayan pek bişey yok aslında, tabi ticari holivut filmindende bu beklenir. Ama Barry Allen yani Flash karakterinde ben dizisindekini neden oynatmadılar ki derken, bu yeni elaman muıhteşem , çok seveceksiniz mimiklerine, nidalarına bayılacaksınız. Ya çocuk sen hep flash kal Barry Allen olma. Ne güzel komedilik sokuşturmuşsun rölün ile. Harika Kadın/WonderWoman Diana ile zaten kalbimizi çalmıştın GalGadot inan seni iyi ki bu role seçmişler ve devam ediyorlar seninle. Herkes çok iyi olmasada uyum çok iyi. Bu arada ben klasikçiyim, ilk James Bond dan sonra gelenleri sevemem, zor alışırım, Doktor Who 'nun her jenerasyon değişiminde çok yadırgarım zor alışırım ama , bu sefer Süperman olmuş bu filmde tam "kriptondan gelen uzaylı dünyalı" olmuş. Bu arada filmin bitti dediğiniz anından 1-2 dakka sonra süpriz yumurtası var izleyin sper hız yarışına tanık olun. Haaa eğer sabırınız varsa ki mutlaka sabredin en son yazıdan sonra bir yat sahnesi var ki gelecek filmlere göz kırpıyor sakın kaçırmayın muhteşem aynınlandık. Hep tanıdıklar gelmiş yaa yappartisine :P

  2. Mehmet Yavuz Değirmenci 2017-11-25 10:37:58

    DC Comics bu film ile resmen kendi süper kahramanlarını çöpe atmış :) DC Comics den mesaj : Benim 5 kahramanımı topla 1 süperman etmez :) Film Görsel anlamda süper olmuş. Özellikle Süperman in olaya dahil olduktan sonrası işi biraz komediye sokuyor :)

  3. Soyut Padişah 2017-11-19 23:30:50

    Film gerçekten aradığımız taze kan. Bunu yapabiliyorken insan neden batman vs superman filmini çok kötü çeker. Film gerçekten güzel bir film. Gidin ve bir oh çekin. Ve ayrıca capitol'e çok teşekkür ederim bu filmi 2D olarak yayınladıkları için 3D saçmalığından sevmeyen insanları kurtardığı için. 10 üzerinden film 7 yi hak ediyor.