Örümcek-Adam: Eve Dönüş / Spider-Man: Homecoming

Film Puanı :

(9.08 Puan / 18 Kişi)

Beklenti Puanı : (8.7 Puan / 15 Kişi)

Yönetmen : Jon Watts

Tür : Aksiyon, Macera, Fantastik

Yapım : ABD

Süre : 134 dakika

Vizyon Tarihi : 7 Temmuz 2017

Oyuncular : Tom Holland, Zendaya, Marisa Tomei

Film Açıklaması: Yenilmezler ile yaşadığı maceranın büyüsüne kapılan genç Peter kendini kanıtlama isteğiyle dolup taşan bir gençtir. Ancak yaşı gereği birçok farklı sorumluluğu vardır. May halası ile yaşayan genç Peter bir yandan da ona göz kulak olan Demir Adam ile arkadaşlığını ilerletmiştir. Okul hayatına alışmaya ve sıradan bir genç gibi yaşamaya çalışan Peter'ın aklında ise suçla savaşmak ve dünyayı daha güvenli bir hale getirmek vardır. Vulture yepyeni bir düşmanı yaşadığı şehre gönderdiğinde ise Peter'ın kendini gösterme fırsatı çıkacak, ancak en değerli gördüğü herkes tehdit altında olacaktır... Clown filmiyle tanınan Jon Watts'ın yönetmenliğini üstlendiği projede Örümcek Adam Peter Parker karakterini Tom Holland canlandırıyor. John Francis Daley ve Jonathan M. Goldstein'ın senaryosuna beraber imza attıkları film, Marvel Entertainment mahsülü olarak karşımıza geliyor. Filmde Parker'a eşlik eden isimlerse Marisa Tomei, Tony Revolori Laura Harrier ve Zendaya.


Film seansları


Film Yorumları

 1. Mehmet YILMAZ 2017-07-20 19:02:25

  Öncekilere göre sanki biraz daha genç bir kitle için çekilmiş gibi. Örümcek adam karakterinin Demir Adam karakterine bu kadar yamanmas,ı tasarladığı kostümü kullanması can sıkıcı olmuş.

 2. GoGo GoGoBaBa 2017-07-14 03:04:40

  Çok başarılı bir ÇR uyarlaması olmuş, azıcık Deadpol filminin başarısını kıskanıp ınun yolunda gitmişler. En iyi Örümcek adam rolu bu filmde olmuş/ Tom Holland role bürünmüş) , espirileriyle , kendi sınırlarını keşfetmeye başlayan kostümü muhteşem ama aslında imaj hiçbirşeydir dedirten çıbıldak örümcek adam. Yancı rolündeki tombul öğrencimiz ve diğer roller ehh tabi Akbaba rolünde Michael Keaton da tuzu biberi olmuş. Deadpol 'un yolundan gittiklerini barizce afişlere, bazı sahnelere yansıtmışlar zaten. Bazı atıfta bulunmalar güzel olmuş sinema dünyasını yakından takip edenler bilir, Deadpol WonderWomana selam çakar vesaire. Artık bu tür virallere, PR çalışmalarına, piyasa ve kamuoyu yoklamalarına alıştık. Yaz acaip geçiyor herhafta sağlam filmler geliyor vizyona.

 3. E.Gökhan "GoGoBaBa" Kayan 2017-07-12 18:39:07

  Bu hafta kareası yan-yana kötü film yok tüm filmler iyi birde bu hafta en iyi filmler capitol soectrum sinemasında yan-yana. Sabah ilk matinaya gelcen birine çıkcan diğerine akcan bilet çıkıcan diğerine akşam son seansa kadar genede iyi filmler bitmez. Hele birde bugün başkasinema başka çarşamba gecesi. Bu sinemaya nazar değmesin. Gelelim filme seyrettiğim eniyi örümcek adam uyarlaması olmuş. Engercekçi anlatılanörümcek adambu. Çizgiroman ruhuna yani ÇR daki örümcek adam ete kemiğe bürünmüş. Hareketler biryana kesinlikle konuşmalarıda espirileride tam olmuş. Bayıldımmmm harikaaa 10 numara 5 yıldız. Hatta 2.kez bilem izlerim ki. Yarında maymunlar cehennemi savaş geliyor. Cennetteyim sanki.

 4. tanker nejla 2017-07-08 11:34:48

  güzel film