Organize İşler Sazan Sarmalı

Film Puanı :

(8.91 Puan / 45 Kişi)

Beklenti Puanı : -

Yönetmen : Yılmaz Erdoğan

Tür : Komedi,Aksiyon

Yapım : Yapım bilgisi tanımlanmamış.

Süre :

Vizyon Tarihi : 1 Şubat 2019

Oyuncular : Yılmaz Erdoğan, Kıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola, Bensu Soral, Rıza Kocaoğlu, Okan Çabalar, Güven Kıraç, Ahmet Mümtaz Taylan, Ersin Korkut, Erdem Baş, Mahir İpek, Ekin Türkmen, Atakan Çelik, Safa Sarı

Film Açıklaması: İstanbul şehrinde Organize İşler tam gaz devam etmektedir. Sazanlar yem peşinde, oltalar Asım Noyan ve ekibinin elinde, daha büyük balıklar ise bu ekibin peşindedir. Dönen dolaplar içinde saflar, temizler, kirliler iç içedir. Ve bu sefer darbe hiç beklenmedik yerden gelir: Asım’ın biricik kızı Nazlı dolandırılır. Dolandırıcılar kralının kızı dolandırılır ise ne olur? Nazlı babasını organize işlerden caydırmak isterken, kendisi mi sazan sarmalına takılmıştır? Gerçeğin tipi bozuk olduğunda, insanlara yakışıklı yalanlar mı lazım olur? Yılmaz Erdoğan’ın yazıp yönettiği Organize İşler Sazan Sarmalı filminin güçlü oyuncu kadrosunda Yılmaz Erdoğan, Kıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola, Bensu Soral, Okan Çabalar, Rıza Kocaoğlu, Güven Kıraç, Ahmet Mümtaz Taylan, Ersin Korkut, Erdem Baş, Atakan Çelik, Safa Sarı, Mahir İpek, Ekin Türkmen, Uğur Bilgin, Cihan Talay, Hamza Yazıcı ve Ata Demirer yer alıyor.


Film seansları


Film Yorumları

  1. Tuğba Özcan 2019-03-05 23:40:26

    İlk yarı çok komik nasıl geçtiğini anlamıyorsun zamanın fakat ikinci yarı biraz sıkıyor ama genel olarak gülerek çıkıyorsun sinemadan

  2. Nazan Topçu 2019-02-12 16:48:22

    Serinin ilki olan Organize İşler'den aldığım keyfi maalesef alamadım. Gereksiz ve oldukça saçma diyaloglar ile sıkıldım diyebilirim.

  3. Ömer Sarıçiçek 2019-02-04 16:50:57

    İlk filmdeki zekice yazılmış diyaloglar, sahneler, espriler ve göndermelerden sonra serinin 2. filmi beklentiyi çok karşılamıyor maalesef ve kadro biraz daha iyi olabilirdi. Çok zaman geçirmelik sahne ve gereksiz diyaloglar vardı, Yılmaz Erdoğan daha sürükleyici yazılabilirdi eminim. Kıvanç Tatlıtuğ rolün hakkını vermiş en akılda kalıcı o oldu. İyi seyirler dilerim :)