Uzay Yolcuları / Passengers

Film Puanı :

(8.67 Puan / 17 Kişi)

Beklenti Puanı : (9.2 Puan / 5 Kişi)

Yönetmen : Morten Tyldum

Tür : Bilimkurgu, Romantik, Aksiyon

Yapım : Abd

Süre : 117 dk.

Vizyon Tarihi : 13 Ocak 2017

Oyuncular : Jennifer Lawrence, Chris Pratt, Michael Sheen

Film Açıklaması: Başrollerinde Oscar ödüllü oyuncu Jennifer Lawrence ve Galaksinin Koruyucuları'ndaki Starlord'u canlandıran Chris Pratt'ın yer aldığı filmde Fishburne'ün rolü henüz bilinmiyor. Yönetmenliğini Enigma filmi ile beğeni toplayan Morten Tyldum üstlendiği yapımın senaryosu ile Doctor Strange'in senaryosunu kaleme alan Jon Spaihts'e emanet. Pratt'in ilaç ayarlı uykusundan erken uyanan bir uzay yolcusu olan tamirci Jim Preston'ı canlandırdığı yapımda, Lawrence ise Pratt'in karakteri tarafından yalnız kalmamak için uyandırılan bir diğer yolcu olan New Yorklu yazar Aurora'yı canlandıracak. İkili bu süreçte birbirlerine aşık olsalar da Preston'ın Aurora'nın 100 yıl erken uyandırmış olmasının sebebi olduğunun ortaya çıkması ve gemideki büyük bir teknik arıza ikisi arasındaki gerilimin yükselmesine sebep olacak.


Film seansları


Film Yorumları

  1. Nazlı Bıyıklı 2017-01-25 21:39:12

    Film uzay da nasıl bir hayatın çıkmaza bağlandığını ve aslında başkalarının hayatını kurtarmak için kendi hayatını hiçe sayabilir misin sorusuna ve fedakarlığa işaret eden uzun bir yolculuğun ufak bir kısmına değiniliyor,ayrıca sınırlı sayıda olmasına rağmen kaliteli oyuncu kadrosuna sahip bir film.

  2. Mehmet YILMAZ 2017-01-14 09:17:09

    Bu filmde şunu anladım insan ömrü uzay yolculuğu için çok kısa. Ya insan ömrünü uzatmak ya da fizikte yeni keşifler yapıp ışık hızını aşmak gerekiyor.

  3. Mehmet Yılmaz 2016-12-23 11:35:45

    I will watch it